Перейти до вмісту

Василь Лук’янов – той, що зупиняє час

«Мені здається, що в нас усе село гарне. Звісно таких визначних місцин, як в світі є, в нас немає. Але ж не дарма кажуть, що своя маленька батьківщина – то найкраще місце. Хай річечка маленька, лісок маленький, але воно все таке миле, таке любе. Здається, чого не бачив в житті, а сюди прийдеш – тут все найкраще,» – саме з такою любов’ю про рідне село Биківці на Тернопільщині говорять його жителі.

село Биківці з висоти

Якось тут вже так повелося, що Биківці – це місцина творчості та ініціатив. У розмові з тутешніми мешканцями завжди відчувається особливо трепетна любов до рідних околиць. Крім того, саме це село може похвалитися тим, що має свого фотографа-аматора, саме завдяки якому кожен бажаючий отримує унікальну можливість побачити Биківці у різні пори року та з різних сторін і ракурсів.

ВАСИЛЬ ЛУК’ЯНОВ

Цим завзятим місцевим фотографом є Василь Лук’янов. Він може годинами розповідати про рідне село, а кількість зроблених ним фотографій, важко швидко та точно підрахувати. Зразу помітно, наскільки пан Василь любить не просто фотографувати, він насолоджується самим процесом, цінуючи унікальність та неповторність кожної миттєвості життя.

СВІТЛИНА ВАСИЛЯ ЛУК’ЯНОВА

Також варто згадати і той факт, що одна з фотографій Василя Лук’янова доповнила фотоальбом «Шумська громада. Погляд крізь об’єктив», який було видано у 2018 році.

Ось так завдяки таланту та захопленню Василя Лук’янова майбутні покоління отримують безцінну можливість насолоджуватися миттєвостями минулого, прослідкувати, як змінювалися з роками рідні околиці, а що виявилося непідвладне часу.