Перейти до вмісту

Проєкт «STEZHA» в селі Студянка

В перший день листопада команда Центру розвитку ініціатив «ІнСорс» в межах проєкту «STEZHA» на запрошення Вікторії Костюк, голови Агенції розвитку громад «Інтонація змін», відвідала Студянку Смизької об’єднаної територіальної громади.

У цьому невеличкому селі наша команда могла побувати на території володінь графа Берга, побачити, де знаходився його маєток та що залишилося від цього помістя дотепер. Особливе захоплення викликав збережений по сьогодні будинок управляючого графа Берга, де наразі знаходиться частина приміщення місцевої школи, бібліотека та музей.

Також нам вдалося поспілкувалися з місцевою вчителькою історії Ольгою Пахалюк та відвідати місцевий музей, де для нас Дарина Спічак, член Смизької молодіжної ради, провела цікаву екскурсію, розповівши історію рідного села.

Окремою, але не менш цікавою частиною цього дня, були відвідини бібліотек смт Смига та села Студянка  та спілкування з їхніми творчими та наполегливими працівницями.

До слова, це перша подорож проєкту «STEZHA» і вже через незначний період часу чекайте дебютний відеоматеріал за результатами цієї поїздки.