Перейти до вмісту

Налаштованість на позитивні зміни як стимул розвитку власної справи

Змін не треба чекати, їх слід творити власними силами! Якщо Ви думаєте, що це всього-на-всього гарна фраза з якоїсь мотиваційної статті й це неможливо в місцевих реаліях, то Ви явно не знайомі з Юрієм Брилюком з села Андрушівка на Тернопільщині.

«Звісно в Україні працювати не просто. Навіть важко. Але працюємо і сподіваємося на позитивні зміни, – ділиться своїми думками пан Юрій. – Так, в нас поки що не створені умови для розвитку малого бізнесу в селі. Немає достатньої підтримки. Проте ми шукаємо, пробуємо…»

Тож 4 роки тому Юрій вирішив у рідному селі започаткувати власну справу та професійно зайнявся сушінням дикорослих лікарських рослин. Кропива та береза – це те, що найбільше поширено в нашій місцевості, зараз складає основу його бізнесу. Сировину підприємець закуповую у людей з навколишніх сіл, сушить та перепродує. За період роботи вже налагодилися постійні ринки збуту. Цінним є й те, що завдяки його діяльності багато місцевих мають можливість отримати додатковий дохід, збираючи рослини й здаючи їх для сушіння.

Пан Юрій вірить в перспективність своєї справи, має чимало планів та переконливо доводить, що при належній підтримці та інвестиціях невеликі починання місцевого населення можуть стати основою розвитку не лише окремого села, але й громади та регіону.

А також він радить тим, хто планує стати підприємцем, бути наполегливими у досягненні мети, не боятися труднощів і перешкод та вірити в успіх своєї справи.