Перейти до вмісту

Басейн так басейн

«Я роблю те, що хочу, те, що мені подобається. Можу працювати вночі. Головне, щоб було бажання щось робити»

Мрії треба втілювати в життя. І маленькі, і великі. Проте лише вам відомо, як зробити дійсністю Вашу мрію. Якщо бажане реалізує хтось інший, то це вже буде не Ваша мрія. Але чи можливо втілити всі амбітні задуми, проживаючи, наприклад, у маленькому селі, далеко від обласного центру чи столиці?

Анатолій Мельничук з села Кордишів, що в Шумській громаді на Тернопільщині, каже, що все можливо: «Я роблю те, що хочу, те, що мені подобається. Можу працювати вночі. Головне, щоб було бажання щось робити».

Пан Анатолій живе сам, але все на його подвір’ї вказує, що він людина творча, працьовита та винахідлива. Тут великий сад, де достигає чорна ожина, лохина, садова суниця, персики, абрикоси, не говорячи вже про традиційні яблука, сливи та груші. Є чималий власний виноградник та вражаючих розмірів квітник. Господар садиби стверджує, що в нього є не менше 200 видів троянд. А ще протягом останніх 20 років Анатолій Володимирович займається бджільництвом – у його саду знаходиться пасіка з 60 вуликів. Проте це не найцікавіше…

Нещодавно пан Анатолій розпочав будівництво власного басейну. «Так, вже частина роботи зроблена, але ще багато не дороблено, – розповідає Анатолій Володимирович. – Проте в мене басейн буде обов’язково. А ще потім зроблю фонтан. Хочу, щоб в мене був фонтан».

Тож, басейн так басейн. Мрійте і Ваші мрії обов’язково здійсняться. Мрії надихають, мотивують та окрилюють. І найголовніше – не бійтеся починати втілювати мрії в життя.

Фото Віктора Смоляка